SINCE 1990
Admija
Milan Mitáček
®
Přejít na obsah
REFERENCE
Společnost Admija

Společnost Admija CZ se sídlem v Orlové je od roku 1990 expert a přední tvůrce progresivních softwarových produktů celní problematiky pro automatické elektronické celní řízení v certifikovaných lokalizacích pro Českou a Slovenskou republiku. Kooperuje s celní správou ČR, SR.
Vysokou užitnou hodnotu, kvalitu, univerzálnost a uživatelskou přívětivost produktů v počátcích a kontinuitě produkce ocenily státní instituce i tisíce soukromých firem.
V současnosti mnohé z řad tuzemských a zahraničních malých, středních a velkých společností ČR a SR integrují moduly CelSA - celního IS Admija do svých podnikových informačních systémů jako např. SAP a dalších.

Společnost Admija charakterizuje vysoký stupeň zákaznické orientace a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky, a to zaměření na spolehlivost, stabilnost, operativnost jednání a rychlost poskytování služeb. Silný důraz klade na inovace, které jsou dlouhodobě realizovány ve vlastním vývojovém centru.

Spolupráce s partnery, podpora vlastním a zahraničním know-how a směrování na stabilní růst, dávají Admija velmi dobrou perspektivu dalšího rozvoje.

Po založení v 90. letech minulého století tisíce instalací software Admija ocenili uživatelé celé ČSSR, ČSFR.
 
Stala se první firmou, která poskytovala sw aplikaci na zpracování JCD – jednotné celní deklarace, která nahrazovala předchozí doklad NCŘ – "Návrh na celní řízení". Zavedla elektronický celní sazebník, elektronické celní řízení a elektronický on line kontrolní systém ekonomických režimů, který předčil dobu a jehož principy vedou k dnešnímu využití.
Svými aktivitami při vývoji a nasazování ekonomických režimů dosáhla navrženým a vytvořeným kontrolním systémem monitoringu skladové evidence, odpadů a daní na zakázku pro Generální ředitelství cel.
 
Ve spolupráci s celní správou ČR a SR se úzce podílela a nadále účastní na zavádění nových systémů celního řízení a procesů elektronického podání dokumentů.

Bohužel, pokles uživatelů zaznamenala v době po rozdělení Československa v roce 1993 z důvodu rozdílné legislativy, za velké potopy Moravy v roce 1997 a hlavně po vstupu do EU, kdy došlo k rušení hranic v rámci Šengenského prostoru, a tím i hraničních deklarantských pracovišť.
Všechny tyto události Admija ustála a v srpnu 2020 se těší z 30-ti letého působení, když v dobu předtím opět začala poskytovat sw a služby slovenské klientele.

Svými propracovanými produkty se vrátila ke klientům na Slovensko a dále podporuje sít českých a slovenských uživatelů. Daří se získávat nové klienty z řad malých a velkých tuzemských a celosvětově etablovaných společností, které projevují stále větší zájem o digitalizaci integrací systémů a automatizaci procesů elektronického celního řízení.

Perspektiva firmy je podpořena nejen produkcí a novelizací programů ECŘ, nově např. sw AcommPort pro obousměrnou komunikaci s celní správou bez poplatků, ale dalšími zajímavými činnostmi a realizacemi z oblasti moderních informačních technologií.

Další projekty viz PROJEKTY.
Copyright © Admija 1990 - 2023
Created by Admija
Integrace s externími IS / SAP aj.
Admija je registrovaná ochranná známka
flag slovakia
flag czech
32
let s Vámi
Návrat na obsah